UA-133283517-1 SLUŽBY │ STAVODOPRAVA │ SEREĎ

SLUŽBY

Špecializujeme sa na žeriavnické práce rôzneho druhu

 

osadzovanie pilierov, betónových nosníkov a iných prefabrikátov  montáž a demontáž konštrukčných celkov osádzanie klimatizačných jednotiek a iných technologických zariadení montáž oceľových konštrukcií montáž železobetónových konštrukcií montáž energeticky úsporných domov nakladanie a vykladanie kontajnerov, tovaru a stavebného materiálu vyprosťovacie práce pri dopravných nehodách

01 Autožeriavy

​v našom vozovom parku disponujeme  automobilovými žeriavmi pre rôzne využitie. Pracovný stroj (žeriav) tak získava schopnosť mobility a využitia na akomkoľvek dostupnom mieste, predovšetkým na stavbách, montážnych činnostiach a doprave.

02 Transport

zabezpečíme prepravu stavebného materiálu, oceľových konštrukcií, betónových nosníkov a iných prefabrikátov s možnosťou naloženia,  vyloženia alebo osadenia nákladu na mieste určenia s našou zdvíhacou a manipulačnou technikou.

 

03 Kontajnerové skladisko

ponúkame na prenájom skladové jednotky s prístupom 24/7. Priestor s pevnou betónovou plochou na dočasné uskladnenie kontajnerov, oceľových konštrukcií a stavebného materiálu v zabezpečenom areáli našej spoločnosti. Mobilné kontajnery na stavby.

 

04 Servis

zabezpečíme servis, pneuservis pre nákladné autá a špeciálnu techniku s možnosťou objednania náhradných dielov a pneumatík pre rôzne typy značiek od overených a serióznych dodávateľov. V prípade potreby vieme zabezpečiť transport pokazenej techniky na určené miesto.

05 Prenájom techniky

poskytujeme prenájom strojov a mechanizácie s kvalifikovanou obsluhou, ktorí zabezpečia profesionálne vykonanie požadovanej práce a znížia tým náklady na zaškolenie Vašich zamestnancov.

06 Predaj techniky

sprostredkujeme predaj alebo kúpu strojov, mechanizácie a inej stavebnej techniky s možnosťou dočasného uskladnenia v zabezpečenom areáli našej spoločnosti.

STAVODOPRAVA s.r.o. ⁞ Šulekovská 4604, 926 01 Sereď, Slovensko ⁞ stavodoprava(at)gmail.com ⁞ +421 903 485 888

  • Facebook
  • Instagram